+ добавить

Сверхмодные! Наложка! Электромобили!

73, сегодня 0

Сверхмодные! Наложка! Электромобили!

73, сегодня 0
Ukraine Львовская область Львов Опубликовано Октябрь 2, 2020 ID #352449

Швидкість цих машинок для діток, які тільки навчаються ходьбі, становить лише 1-2 км /г. Розраховані на 3-6 літніх дітей електромобілі пересуваються зі швидкістю до 4-5 км /г. Машинки абсолютно безпечні, якщо дитина катається під наглядом дома або на вулиці. В типовий набір функцій дитячої легкової електромашини входить наступне: MP3-плеєр, палаючі фари, сигнал на кермі, ключ запалювання. Крім цього, у машин можуть імітуватися звуки мотора, відкриватися багажник і двері , складатися дзеркала. Легка І Безпечна конструкція дозволить дитячої легковій машинці працювати тривалі роки без поломок.Робіть дзвінки по номеру який вказаний в оголошенні, або ж пишіть повідомлення! Працюємо по-совісті ставлячи в пріоритет довгострокове співробітництво.
Коротку характеристику можете побачити на останній фотографії оголошення.
Як доставляємо:
Доставка відбувається транспортною компанією "Нова Пошта". Доставка в будь-який регіон України протягом 1-2 днів. Заявки які надійшли до 16.00 виїжджають точно в день схвалення замовлення.
Інші оголошення:
Натискайте на інші оголошення продавця, там безліч цікавих товарів.
Розрахунок:
Розрахунок здійснюється за фактом отримання товару в відділенні "Нової пошти", або безготівкова оплата ( Visa , Mastercard).