+ добавить

Продам дом в КГСолнечная Долина, Романков, бассен, у реки

2, сегодня 0

Продам дом в КГСолнечная Долина, Романков, бассен, у реки

2, сегодня 0
Ukraine Опубликовано Август 31, 2020 ID #98862

На відстані 10 хвилин від Києва знаходиться одне з кращих котеджних містечок України еліт-класу Сонячна Долина. Єдиний архітектурний ансамбль чітко витриманий у найкращих традиціях сучасного заміського житла перебуває в оточенні зеленої зони та має безпосередній вихід до облаштованої водойми. Котеджний масив диктує рівень гідний захоплення та визнання.
Найвищій котеджній зірковості повністю відповідає особняк (назва/адреса). Перед вами резиденція, котра не має компромісних рішень – тут дотримані всі умови для найвищого рівня комфорту. Переконайтеся самі: басейн, альтанка із зоною барбекю, просторий зал із зоною другого світла та каміном, зона відпочинку з хамамом, апартаменти для водія або няні, кінозал.
Цей будинок чудово підійде для великої сім’ї. А велика родина – це завжди діти. Втілення батьківської мрії, дитячий садок Wonderland, є гордістю містечка.
Безпека проживання в тут знаходиться у надійних руках цілодобової охорони.
А от найкращий бонус подарувала природа: домоволодіння має власний вихід до води, та ще й знаходиться серед вічнозеленого соснового оточення, котре рятує від літньої спеки. Унікальне місце, де вода – нагадує про плин часу і творить вічність, а дерева – вбирають шум і творять тишу. Дихайте чистим повітрям з легким ароматом хвої. … І дихайте на повні груди в будинку, що розташований в найкращій локації містечка.