+ добавить

Нове комерційно-виробниче складське приміщення 500м кв.Садгора 0,30га

130, сегодня 0

Нове комерційно-виробниче складське приміщення 500м кв.Садгора 0,30га

130, сегодня 0
Ukraine Черновицкая область Черновцы Опубликовано Сентябрь 4, 2020 ID #159975

Об’єкт нерухомості знаходиться у м. Чернівці Садгора по вул. Каштанова (30 метрів від траси міжнародного значення ). Підприємство, як з точки зору ведення бізнесу так і з точки зору співробітників -, має ідеальне транспортне сполучення.
. Це справжня "золота жила" для тих, хто шукає перевірену часом ідею підприємництва та отримує задоволення й прибуток від роботи в сфері послуг.
. На земельній ділянці 0.30га (з цільовим призначенням для обслуговування виробничих будівель та споруд, оренда). знаходиться комерційно-виробниче складське приміщення із металевим несучим каркасом та утепленими зовнішніми стінами. .
По всій площі будівлі відмінна бетонна стяжка. Висота стелі – 4.8 м. Склад електрифікований окремим трьохфазним вводом 220 вольт.
Можливість під,єднатись до артезіанської скважини.
В’їзд зручний (можливо для великогабаритного транспорту). Територія 0.30 га оснащена вуличним освітленням та сучасною системою сигналізації..
Презентабельне ділове оточення – весь комплекс межує з великими промисловими об’єктами, що спростовує функціонування даного об’єкту за призначенням та ведення діяльності будь-якого напрямку.
Даний комплекс – це відмінний вибір для комунікабельних та сміливих, які бажають мати постійний дохід.
Запрошуємо на індивідуальний перегляд.