+ добавить

Кран козловой до 1 т

51, сегодня 0

Кран козловой до 1 т

51, сегодня 0
Ukraine Полтавская область Кременчуг Опубликовано Октябрь 10, 2020 ID #358180

Мобільний козловий кран має розбірну конструкцію, що значно полегшує транспортування.
відео: https://www.youtube.com/channel/UCX6B_ZfyLufqOoyvenyo9JA

Збирання козлового передвижних ручного міні-крана гранично проста (всі деталі стикуються точно), не вимагає Спеціальних знань і навичок і дозволяє без додаткових витрат і в короткі часові терміни запустить обладнання в роботу.
Кран козловий з ручним пересування вантажопідйомністю до 1 тонни в стандартному виконанні комплектується колесами на поліуретанового обода (4 шт.: Поворотні з гальмом). Діаметр коліс – 200 мм, що дозволяє переміщати міні-кран по нерівно статі.
До одним з основних переваг ручних козлових міні кранів відноситься гранична простота експлуатації і помірна ціна, максимально простий монтаж і можливість транспортування. Легкі козлові крани набули широкого поширення завдяки своїй дешевизні і надійності. Мобільний Перегрузочное пристрій не вимагає реєстрації в органах технагляду.
 Мобільний козловий кран має розбірну конструкцію, що значно полегшує транспортування. Збірка козлового передвижних ручного міні-крана гранично проста (всі деталі стикуються точно), не вимагає Спеціальних знань і навичок і дозволяє без додаткових витрат і в короткі часові терміни запустить обладнання в роботу.